Ofertë!
OFERTË ONLINE

Microsoft Surface Pro 8, 13″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

199,990 L

Kurseni: 25,000 L

:
:
:

Zbuloni më shumë mundësi se kurrë me Surface Pro 8 të krijuar për një profesionist si ju. Surface Pro 8 kombinon fuqinë e një laptopi me fleksibilitetin e një tableti dhe çdo gjë mes tyre, me Kickstand-in ikonë dhe ekranin më të madh me prekje 13 inç. Ky model vjen me procesorët e fundit të gjeneratës 11 Core i5 dhe grafik të integruar Intel® Iris® Xe. Peshon më pak se 1 kg kështu që mund ta merrni edhe në çantën tuaj të dorës.

• Intel® Core™ i5-1145G7
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 13″ Flow Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: DUN1269-B Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Graphite

Type

2 in 1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1145G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4X

Memory

512GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

Removable solid-state drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13"

Panel Type

PixelSense™ Flow Display

Aspect Ratio

3:2

HD Type

WQHD+

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2880 x 1920 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB-C® with USB 4.0/Thunderbolt™ 4
3.5mm headphone jack
1 x Surface Connect port
Surface Type Cover port
Compatible with Surface Dial off-screen interaction

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

2W stereo speakers with Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

5.0MP front-facing camera with 1080p full HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Keyboard Compatibility

Surface Pro Signature Keyboard
Surface Pro X Keyboard

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51.5Wh

Number of battery cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

891 g

Dimensions

287mm x 208mm x 9.3mm

POWER
Adapter Power

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surface Pro 8

1 x Power Supply

1 x Quick Start Guide

Garancia e produktit

36 Muaj