Mini AV to HDMI Converter

1,190 L

 

Konvertues i AV në Hdmi. Është i lehtë kompakt dhe mund ta marrësh me vete kudo. Lidhni paisjet tuaja me porte Av me nje pajisje HDMI.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

AV2HDMI

Color

Black, White

Input ports

RCA (Yellow,White,Red).

Output ports

HDMI

Composite input

PAL,NTSC3.58,NTSC4.43,SECAM,PAL/M,PAL/N

HDMI output

1080p60Hz,720p/60Hz

Dimensions(mm)

66(D)x55(W)x20(H)

Features

No need to install drivers, portable, flexible, plug and play.
Provide advanced signal processing with great precision, colors, resolutions, and details;
Support PAL,NTSC3.58,NTSC4.43,SECAM,PAL/M,PAL/N standard TV formats input.
Support HDMI 1080p or 720p output.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x AV to HDMI Converter

1x USB Power Cable

1x English Manual