Mini GBIC Module SM311LM

2,290 L

 

Kartat e moduleve të fibrave TL-SM311 nga Tp-Link janë projektuar për të zgjeruar distancën e transferimit deri në dhjetëra kilometra. Janë shumë efektive dhe të sigurta. Të përshtatshme për të gjitha portat SFP në produktet e Tp-Link.

Ka stok

SKU: ALB169 Modeli: A01026 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Standards and Protocols

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length

850nm

Power Supply

3.3V

Safety & Emission

FCC, CE

Cabel

Multi-mode Fiber

Fiber Type

50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode

Max. Cable Length

550m

Data Rate

1.25Gbps

Port Type

LC/UPC

Operating Temperature

0℃~70℃

Operating Humidity

10%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

SFP Module TL-SM311LM
Installation Guide