Mini HDMI to VGA Converter

1,190 L

 

Ky konvertues Mini HDMI në VGA ju lejon të lidhni çdo objekt me një dalje Mini HDMI me një monitor VGA, TV me port VGA ose projektor VGA. Është i vogël kompakt dhe përbëhet nga material cilësor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

HDMI2VGA

Color

Black, White

Input

1 x HDMI

Output

1 x VGA, 1 x 3.5 mm stereo audio connector

Resolution

800×600,1024×768,1280×720,1280×1024,1920×1080

Size

6.6cm x 5.5cm x 2.0cm

Weight

44g

Features

No need to install drivers, portable, flexible, plug and play
The HDMI is compliant with HDMI1.3.
High bandwidth capablility support 1920×1080 @60Hz. .
It is purely for conversion between video formats but not convert the input/output video resolutions.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI2VGA CONVERETER

1 x USB power cord

1 x User Manual