Mobile Game Controller W10

1,490 L

 

Krijuar nga materiale me cilesi te larte, dizajn ergonomik, shumë i qendrueshem.Fleksibilitet, saktesi, rehati dhe i lehte per tu kontrolluar.

Ka stok

SKU: PUB03 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Dimensions

5.9 x 5.1 x 1.6 inches

Weight

0.0900 kg

Material

ABS (acrylonitrile butadiene styrene)

Compatibility

4.7" – 6.5" Mobile Phones

Informacione për paketimin

1 x Mobile Game Controller W10