Mobile Phone Holder SH-3123

1,190 L

 

Mbajtëse telefoni për makinë SH-3123. Me dizajn të hollë dhe elegant. Rrotullohet 360° dhe është shumë e sigurt. Qendroni të sigurt ndërkohë  që ngisni makinën.

Ka stok

SKU: CNG2044-BR Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black/Red

SUITABLE DEVICE

3.5-5.99 inch phones

ROTATION

360 degree adjustable rotation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MOBILE PHONE HOLDER SH-3123