Momax 2 Air Purifying and Dehumidifier AP1SWUK

24,990 L

 

Anti bakterial, pastrues dhe lagështues ajri për ambjente jo shumë të pastra dhe me mungesë oksigjeni. Me filtër H13 HEPA dhe karbon aktiv.  Kontrollo në distancë duke përdorur aplikacionin inteligjent MOMAX. Kontrolli i zërit duke përdorur Amazon Alexa ose Google Assistant. Qëndroni larg ndotësve të ajrit dhe mikrobeve deri në 0,3 mikron.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Tank capacity

1L

Dehumidifying

20 m² (around 215 ft ²)

Air Purifying

10m2 (around 107 ft2)

Input

AC 100-240V 50/60Hz

Power

45W

Filter Type

H13 HEPA with Activated carbon

CADR

30.4 m³/h

Working Capacity

750ml +/-50ml (30℃, 80%RH)

Noise Level

35-45dB

Wireless Frequency

2.402GHz – 2.480GHz

Wireless Distance

10m

Size

195 x 215 x 315mm

Weight

2.7kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Momax 2 Air Purifying and Dehumidifier AP1SWUK

1 x Manual