Ofertë!
SAPO ERDHI

Monitor Dell, LED Curved QHD, 32″

29,990 L

Kurseni: 5,000 L

Monitori i lojërave me hark 32 inç i Dell ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave me rezolucionin e tij të gjallë 2560 x 1440, shpejtësinë e rifreskimit 165 Hz dhe teknologjinë AMD FreeSync 2. Raporti i kontrastit 3000:1 i monitorit siguron ngjyra të sakta, të plotësuara nga teknologjia VESA DisplayHDR™ 400 për qartësi reale. Koha e reagimit prej 4 ms parandalon turbullimin gjatë veprimit intensiv. Me lidhje të gjithanshme duke përfshirë një DisplayPort, dy hyrje HDMI dhe pesë porta USB 3.0, së bashku me një dizajn të montuar në mur dhe një bazë të rregullueshme, ky monitor ofron fleksibilitet në konfigurim. Veçoritë shtesë të lojërave si Timer, Frame Rate Counter dhe Dark Stabilizer përmirësojnë dukshmërinë dhe certifikimi ENERGY STAR nënvizon përkushtimin e tij ndaj efikasitetit të energjisë, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për një përvojë të përmirësuar të lojërave dhe multimedias.

Ka stok

SKU: MON152-B Modeli: S3220DGF Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

S3220DGF

Color

Black

Best for

Business, Gaming

Specifications
Display
Refresh Rate

165Hz

Maximum Resolution

2560 x 1440

Contrast Ratio

3000:1

Response Time

4 milliseconds

Display Type

LED

Panel Type

VA

Synchronization Technology

FreeSync (AMD Adaptive Sync)

Aspect Ratio

16:9

Curved Screen

Yes

Pixel Density

93 pixels per inch

Brightness

400 candela per square meter

Screen Size

32 inches

High Dynamic Range (HDR)

Yes

High Dynamic Range Format

VESA Certified DisplayHDR 400

Horizontal Viewing Angle

178 degrees

Vertical Viewing Angle

178 degrees

Connectivity
Number of DisplayPort Inputs (Total)

1

Number of HDMI Inputs (Total)

2

Display Connector(s)

2 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort 1.4

Number of USB Ports (Total)

4

USB Ports

4 x USB-A 3.0

Number of USB Type B Ports

1

Power
Power Consumption

30 watts

Power Saving/Off Mode

0.3 watts

Dimension & Weight
Dimensions

61.7 x 42.4 x 70.8 cm

Weight

10.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor