Monster Superstar Hotshot Portable Bluetooth Speaker

2,590 L

 

Boks me  Bluetooth nga Monster. Bateria mundëson më tepër se 5 orë kohë dëgjimi. Është i fortë dhe rezistent. Monster Superstar Hotshot Portable Bluetooth Speaker është i vogël dhe i përshtatshëm për t’u marr kudo me vete. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

JBL Flip 5 Waterproof Bluetooth Speaker

14,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Type

Portable

Weight

204.117 gr

Audio Inputs

USB

Connectivity

USB, Bluetooth, Wireless

Ports

Mini USB, 3.5mm Aux

Led indicator

Yes

Color

Black, Gold

Battery

Up to 5.5 Hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Speaker

1 x Adapter

1 x Manual