Monster Superstar Wireless Bluetooth Speaker S310

6,990 L

 

Boks me  Bluetooth nga Monster. Është i fortë dhe rezistent. Monster Superstar Wireless Bluetooth Speaker është i vogël dhe i përshtatshëm për t’u marr kudo me vete pasi është kundra ujit. 

Ka stok

SKU: CNG2909-B Modeli: S310 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Type

Portable

Function

TWS

Connectivity

Bluetooth 5.0

Play

More than 20 Hours

Built-In Microphone

Yes

Color

Black

Water Resistance

IPX5

Support

Wireless / TF Card Mode.

Weight

204.117 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Speaker

1 x Adapter

1 x Manual