Mouse Gembird USB MUS-4B-01-BS

490 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Mouse Gembird MUS-4B-01-BS. Komfort dhe precis në përdorim, Kompakt dhe i lehtë duke punuar në shumë sipërfaqe pa problem.

Ka stok

SKU: ALB417 Modeli: A05950 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Silver

Cable length

1.35 m

Suitable for (input devices)

Left-handers, Right-handers

Sensor type

Optical

Interfaces

USB

Weight

71g

Dimensions

99x65x37mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse