Moxom Smart Watch Max MX-WH01

4,990 L

 

Orë inteligjente MX-WH01 nga Moxom, me ekran 1.91 inç. Rezistente, minimale dhe estetike. Pajisur me bateri 230 mAh.

Ka stok

SKU: CNG3613-B Modeli: MX-WH01 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MX-WH01

Color

Black

GENERAL
Bluetooth version

5.0

Screen

1.91 inch, 240*296

Touch Panel

Full touch screen OGS

Sensor

SC7A20

Battery

230mAh capacity polymer

Charging

Wireless

Water resistance

IP68

Features

Wireless call
Wireless camera
Music function
Heart rate
Blood pressure
Blood oxygen
Weather
Sports
Multi-languange
IP68 (1.5M)
Wireless charging
Siri

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Wireless Charger

1 x User Manual