Ofertë!
SAPO ERDHI

MSI AIO Modern AM241P 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

89,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Teknologjia Anti-Flicker e MSI-së eliminon dridhjet dhe redukton në mënyrë efektive lodhjen e syve të shkaktuar nga koha e zgjatur para ekranit, ndërkohë që rrit produktivitetin tuaj në shtëpi ose në zyrë. Falë memories së punës prej 16GB dhe hapsirës ruajtëse 512GB mund të realizoni dhe ruani punë deri tek ato që kërkojnë shumë performancë. Fuqizuar nga procesorë Core i7 të gjeneratës së 11-të dhe grafika Intel® Iris® Xe Graphics.

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD IPS Display
Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

TYPE

All-In-One computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Base Clock 2.80GHz
Max Boost Clock Up to 4.70 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 SO-DIMM

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Touchscreen

No

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DEVICES
KEYBOARD & MOUSE

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

AX201 AX

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 3.2 Gen 2 Type C,
2x USB 3.2 Gen 2 Type A
3 x USB 2.0 PORT
1 x HDMI IN
1 x HDMI OUT
1x Mic-in/Headphone-out combo

Audio
Speakers

2 x 2.5W Speakers

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

541.4 x 194.68 x 534.92 mm (21.31 x 7.66 x 21.06 inch)

Weight

6.16 kg (13.58 lbs)

Power
AC ADAPTER POWER

120W Smart AC power adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj