Ofertë!
SAPO ERDHI

Gaming Desktop 32GB, 2TB SSD, Ryzen 9, Custom Build

279,990 L

Kurseni: 50,000 L

:
:
:

Një desktop i hijshëm dhe kompakt për lojëra që përmban harduerin dhe teknologjinë më të fundit. Ky desktop ofron performancë të jashtëzakonshme të lojërave. Nga furnizimi me energji në motherboard në kartën grafike, te ftohja e lëngshme. Këta komponentë e bëjnë të lehtë përmirësimin e linjës, duke zgjatur në mënyrë të konsiderueshme jetëgjatësinë e sistemit. Me ndriçimin e integruar RGB, animoni dhe çoni përvojën tuaj të lojërave në një tjetër nivel.

• AMD Ryzen™ 9 7900X
• 32GB RAM + 2TB SSD
• AMD Radeon™ RX 7900 XTX
• Water Cooling

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 9 7900X

Processor Frequency

4.70 GHz up to 5.60 GHz

Processor cores

12 Cores

CPU Cooler

Thermaltake TH240 ARGB Water Cooling

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR5 5600MHz

Memory

2TB SSD

MEMORY SLOTS

4 Slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ RX 7900 XTX

GRAPHICS MEMORY

24GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Bluetooth

5.3

WI-FI MODEL

AMD Wi-Fi 6E 6GHz

ETHERNET LAN

Realtek® RTL8125B 2.5Gbps LAN

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x HDMI 2.1 Port
2x DisplayPort 2.1
1x DisplayPort 1.4
1x 2.5G Lan Port
2x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A
4x USB 2.0 Port
1x WiFi Antenna
1x Bluetooth Antenna
3x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-A
1x USB 3.2 Gen 2×2 20Gbps Type-C
1x Optical S/PDIF OUT
7x HD Audio Connectors

AUDIO
Audio Details

Realtek® ALC4080 Codec
7.1-Channel High Performance Audio

SOFTWARE
Operating system
Power
PSU

1000W 80+ GOLD

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

525 x 625 x 225 mm

Weight

About 8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual