Nanrobot X4 Electric Scooter

49,990 L

 

Nanrobot X4 është skuteri i përsosur për përdorim të përditshëm. Koncepti i këtij modeli është t’ju ofrojë një mjet për lëvizje personale që mund të shkurtojë kohën që ju nevojitet për të shkuar në punë ose shkollë. Ka shpejtësi deri në 38km/h dhe përshkon deri në 40 km me vetëm një karikim.

Ka stok

SKU: CNG2876-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Color

Black

Motor Power

500W

MAXIMUM SPEED

38km/h(24mph)

MAXIMUM RANGE

40km(25mi)

Brake Type

Rear drum brake

Suspension

Front spring shock absorbers

Battery Type

48V 10Ah Lithium-ion

Hill Climbing

20 degree

Working Temperature

-10~50°C

Recharge Time

4 – 6 hours

Tire Size

8 inches

Material of Tire

Rubber

Tire Type

Pneumatic road tire

DISPLAY

LCD intelligent display

Dimensions(Unfolded)

95*54*119cm(37*21*47inch)

Product Weight

15kg(33lb)

Lights

Front headlight, rear taillight

Max Load

120kg(265lb)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter
1 x Charger
1 x Multitool