Netis Wireless N Range Extender 300Mbps

1,990 L

 

Zgjerues i zones se mbulimit te rrjetit Wifi deri ne 300 Mbps, duke perfrocuar sinjalin ekzistues. Mjafton ta vendosni ne prize dhe ky zgjerues ben te mundur shperndarjen e WiFi-t me sinjal te fort dhe konstant.

Ka stok

Shitur: 19 copë

SKU: SGZA0705 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Wireless
Standards

IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Signal Rate

Up to 300Mbps

Frequency Range

2.4-2.4835GHz

Transmit Power

20dBm(MAX)

Wireless Modes

Range Extender, Router

Wireless Security

Support 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)

Hardware
Interface

1* 10/100Mbps Ethernet port

Buttons

WPS
Range Extender mode: WPS/Default function
Router mode: Normal Power/High Power/Default function

LED Indicators

Signal

Antenna

2* internal antenna

Power Supply

100-240V AC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1* E1+
1* Ethernet Cable
1* Quick Installation Guide