BEST DEALS

Ninebot KickScooter MAX G30P

61,990 L

 

Skuteri elektrik Ninebot Max G30p ka motorr me performancë të lartë dhe përshkon deri në 65 km distancë me një karikim të vetëm. Pajisur me ekran për të treguar të dhëna të ndryshme si shpejtësia dhe bateria e mbetur. Vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtësie, është i lehtë në peshë, praktik  dhe zë shumë pak vend. I pajisur edhe me dritë LED për të par në erresirë. Është i përkryer për ta marrë me vete në udhetime ose për t’u argëtuar pas punës ose shkollës, ky skuter mund të arrije shpejtesinë 30km/h. Është i palosshëm, kështu që mund ta merrni me vete gjatë fundjavave ose ta vendosni nën tryezen tuaj në punë.

Ka stok

SKU: CNG1805-B Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 g/kg
Brand
Color

Dark Grey

Rider
Minimum age

14+

Max. driver weight

100 kg (220 lbs)

Dimensions and Weight
Net weight

19.1KG

Product Parameters
Product Size(L x W x H)

116.70 x 47.20 x 120.30cm

Max. speed

30km/h

Max. range

65 km

Water resistance

IP54

Battery

551Wh

Max. charging time

5 – 6 Hours

Motor
Power output

121W

Protections

Overcurrent Protection
Short-Circuit Protection
Overheating Protection
Overcharge Protection

Tyres
Type

Tubeless Pneumatic Tyres

Tyres size

Front: 5.4 cm
Back: 24.5 cm

Light
Lights

Front, rear, brake ligh and side lights

Brake lights rear

Yes (Flashing)

Brake

Electronic & Regenerative brake (back) and drum brake (front)

Other Characteristics
Folding mechanism

Easy folding ( Require Hands)

Info display

Full info dashboard display

LED Screen

LED (Speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection)

Riding modes

3 riding modes (Eco, Drive, Sport)

Cruise Control

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter
1 x US Charger with EU Adapter
1 x Chinese Manual
1 x Nozzle Extension
1 x Wrench
6 x M5 Screws