Nintendo Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Game

8,490 L

 

Tre qytete ikonike, tre histori epike. Luaj klasikët që përcaktojnë zhanrin e Trilogjisë origjinale të Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City dhe Grand Theft Auto: San Andreas të përditësuar për një gjeneratë të re, tani me përmirësime të gjithanshme duke përfshirë ndriçimin e ri të shkëlqyeshëm dhe përmirësimet mjedisore, teksturat me rezolucion të lartë, kontrollet dhe shënjestrimet e stilit Grand Theft Auto V, dhe shumë më tepër, duke i dhënë jetë këtyre botëve të dashura me të gjitha nivelet e reja të detajeve. Mos nguroni ta bëni tuajën. Argëtohuni me Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Game.

Ka stok

SKU: DUN1434 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,490 L
Kurseni: 1,000 L
OFERTA 24 ORE

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

No. of players

Single System (1)

Genre

Action
Adventure

Publisher

Rockstar Games

ESRB rating

Mature

Supported play modes

Handheld mode, Tabletop mode, TV mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Game