Nintendo Ring Fit Adventure™

8,990 L

 

Eksploroni një botë aventure fantastike për të mposhtur një dragua bodybuilding dhe miqtë e tij duke përdorur ushtrime të jetës reale! Përshkoni rrafshnaltat e mbuluara nga bari duke vrapuar në vend, sulmoni armiqtë me shtypjen e shpatullave lart dhe mbushni matësin e shëndetit tuaj duke goditur disa poza joga. Dy aksesorë të rinj, Ring-Con™ dhe rripi i këmbës, masin veprimet tuaja në botën reale dhe ndihmojnë në shndërrimin e tyre në lëvizje brenda lojës. Me mini-lojëra shtesë dhe rutina të personalizueshme të stërvitjes, Ring Fit Adventure është një arratisje e shkëlqyer për lojtarët e të gjitha niveleve dhe orareve të aftësive. Eksploroni një botë të madhe fantazie dhe mposhtni armiqtë duke përdorur ushtrime të jetës reale, vrapim, sprint dhe kërcim përmes mbi 100 niveleve në më shumë se 20 botë. Mund të hasni disa metoda të pazakonta transporti, si p.sh. jastëkët e lëshimit me energji squat.

 

Ka stok

SKU: DUN1493 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

No. of players

Single System (1)

Genre

Practical
Sports
Training

Age

Everyone 10+

Features
Details

Explore a huge fantasy world and defeat enemies using real-life exercise Jog, Sprint, and high knee through over 100 levels in more than 20 worlds
Control in-game movements with the new Ring-Con™ and Leg Strap accessories
Play a long-form adventure or shorter minigames suitable for most skill levels and schedules
Check your estimated pulse rate with the built-in IR Motion Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1x Game
  • 1x Ring-Con™
  • 1x Leg Strap
  • (Joy-Cons Not Included)