5 DITË OFERTA

Nintendo Switch Animal Crossing

34,990 L

 

Merrni sistemin e lojërave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, ku dhe si të doni. Me memorie te brendshme 32GB dhe me jetgjatësi baterie nga 4 orë e gjysmë deri në 9 orë.

Ka stok

SKU: DUN1164-BG Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
DISPLAY SIZE

6.2 inch

TOUCHSCREEN

Yes

BATTERY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY LIFE

4.5-9 hours

PLAY MODES

TV Mode, Tabletop Mode, Handheld Mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Switch™ Console

1 x Joy‑Con™ (L)

1 x Joy‑Con™ (R)

1 x Joy‑Con™ Wrist Straps

1 x High Speed HDMI™ Cable

1 x Nintendo Switch Dock

1 x Joy‑Con™ Grip

1 x Nintendo Switch AC Adapter