Nintendo Switch Sports

54,990 L

 

Merrni sistemin e lojërave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, ku dhe si të doni. Ekrani i madh 6.2 inch, jetëgjatësia e baterisë deri në 9H. Vjen bashkë me bundle sports switch që përfshin golf soccer, volleyball, bowling, tennis. Përjetoni një eksperiencë të paharrueshme vetëm me Nintendo Switch Sports.

Ka stok

SKU: DUN1588-RBL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Nintendo Switch™ OLED Model

39,990 L49,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

PS5 DualSense Wireless Controller

8,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue/Red

Display Size

6.2 inch

Touchscreen

Yes

Memory Internal

32GB

BATTERY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY LIFE

4.5-9 hours

Play Modes

TV Mode, Tabletop Mode, Handheld Mode

Games

Download games, no need to insert any card

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nintendo Switch Console

1 x Nintendo Switch Dock

1 x Joy-Con (L) Neon Blue

1 x Joy-Con (R) Neon Red

1 x Joy-Con Wrist Straps

1 x  Switch Sports Bundle

1 x Joy-Con Grip

1 x High Speed HDMI Cable

1 x Nintendo Switch AC Adapter