Nokia 125 (2020)

2,490 L2,990 L

 

Nokia 125 jua bën jetën më të lehtë! Jini rehat me butonat e mëdhenj ergonomik dhe me dizajnin tërësisht të ri. Ky telefon është ndërtuar që të zgjasë falë kapakëve të tij prej polikarrbonati . Ekrani 2.4 “ju lejon të shihni më shumë dhe të shënoni më shumë pikë ndërkohë që luani lojën klasike Snake Xenzia dhe lojra të tjera. Për baterinë nuk ka nevojë të shqetësoheni pasi vetëm një karikim mund të flisni nga lindja deri në perëndim të diellit. A nuk është mirë kur gjërat janë të thjeshta?

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
BEST DEALS
Ofertë!

Nokia 106

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, White

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

132 x 50.5 x 15 mm (5.20 x 1.99 x 0.59 in)

Weight

91.3 g (3.21 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,020 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

4MB

Memory Internal

4MB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

GPS

No

NFC

No

USB

microUSB 2.0

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj