Nokia 150 2020

3,990 L

 

Është i vogël, estetik dhe shumë praktik. Ky model aparati celular vjen me ekran 2.4 inch me ngjyra, kamera dhe bateri që zgjat për një kohë të gjatë. Tani mund të dilni nga shtëpia pa pasur nevojë të merrni karikues me vete. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Red

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

132 x 50.5 x 15 mm (5.20 x 1.99 x 0.59 in)

Weight

90.5 g (3.21 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,020 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSD, up to 32GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

CAMERA
Main Camera

Single (VGA)

Features Main

LED flash

Video Main

No

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim