Nokia 225 4G

5,490 L

 

Permasa te vogla. I perbere me material plastik te forte dhe cilesor. Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari. Rrjeti 4G i inkorporuar ben telefonatat me cilesore dhe me audio shume te paster.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

124.7 x 51 x 13.7 mm (4.91 x 2.01 x 0.54 in)

Weight

90.1 g (3.17 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,150mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

FM Radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Messaging

– SMS
– Camera 0.3MP

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim