OFERTA VETËM ONLINE

Nokia 230 Dual SIM

6,990 L

 

I vogel dhe i bukur ne pamje. Me ekran 2.8 inch me ngjyra, i pajisur me kamera dhe bateri qe zgjat per nje kohe te gjate. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2015

Color

Dark Silver, Black, Silver

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

124.6 x 53.4 x 10.9 mm (4.91 x 2.10 x 0.43 in)

Weight

91.8 g (3.25 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,200 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

microSD, up to 32GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.8"

Display Resolution

240 x 320 pixels

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Features Main

LED flash

Video Main

480p

Selfie Camera

Single (2MP)

Features Selfie

LED flash

Video Selfie

480p

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0, A2DP

GPS

No

Radio

FM radio

USB

microUSB 1.1

FEATURES
Sensors

SNS applications,MP4/H.264 player,MP3/WAV/AAC player

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 230 Dual SIM

1 x charger