Nokia 5130

5,490 L

 

Mos humbisni asnjë ritëm me Nokia 5310. Lëreni muzikën të rrjedhë me luajtesin MP3 dhe radion FM dhe dëgjoni çdo telefonatë me altoparlantët e fuqishëm të dyfishtë përpara. Qëndroni të lidhur me një jetëgjatësi të baterisë që është aty për ju ditë pas dite. Dhe mbajeni të freskët me një dizajn të riformatuar.

Ka stok

SKU: CEL1176-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

123.7 x 52.4 x 13.1 mm, 44.8 cc (4.87 x 2.06 x 0.52 in)

Weight

88.2 g (3.10 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,200 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

8MB

Memory Internal

16MB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
CAMERA
Main Camera

Single (VGA)

Features Main

LED flash

Video Main

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0, A2DP

GPS

No

NFC

No

USB

microUSB 1.1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj