Nokia 5310 (2020)

5,490 L

 

Mos e humbisni asnjëherë ritmin me Nokia 5310. Lëreni muzikën të buças me MP3 player-in dhe radion FM. Bateria e fuqishme e këtij modeli ju mban në kontakt me njerzit tuaj të dashur për ditë e ditë me radhë pa pasur nevojë të karikohet.

Ka stok

SKU: CEL1176-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

White/Red

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

123.7 x 52.4 x 13.1 mm, 44.8 cc (4.87 x 2.06 x 0.52 in)

Weight

88.2 g (3.10 oz)

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1200 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

8MB

Memory Internal

16MB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
CAMERA
Main Camera

Single (VGA)

Features Main

LED flash

Video Main

Unspecified

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

3.0, A2DP

GPS

No

NFC

No

USB

microUSB 1.1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 5310

1 x Charger

1 x User Guide

Garancia e produktit

12 Muaj