SAPO ERDHI

Nokia 8210 4G

5,990 L

 

Nokia 8210 4G është një riinterpretim modern i një klasike, i krijuar me një estetikë të guximshme dhe ngjyra të gjalla. Ndërfaqja e tij miqësore për përdoruesit, ekrani i madh dhe audio e pastër e bëjnë të lehtë bisedën dhe dërgimin e mesazheve. Ky version vjen me lidhjen e pandërprerë 4G për shpejtësi më të larta dhe cilësi më të mirë të thirrjeve, duke siguruar një eksperiencë të përmirësuar të përdoruesit. Karakteristika e spikatur e telefonit është jetëgjatësia e tij e konsiderueshme e baterisë, duke siguruar kohë të gjata bisede dhe javë të tëra gatishmërie. Përfshirja e një kamere të integruar ju lejon të kapni dhe të ndani momentet e jetës, ndërsa MP3 player i integruar dhe radio FM plotësojnë nevojat tuaja argëtuese në lëvizje. Me një shenjë nostalgjie dhe një fokus te qëndrueshmëria, Nokia 8210 4G bashkon frymëzimin klasik me funksionalitetin bashkëkohor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Blue, Sand

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

131.3 × 56.2 × 13.8 mm

Weight

107 g

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Ion 1450 mAh, removable

Vendi i karikimit

Micro USB 2.0

MEMORY
Card Slot

microSDHC

Ram

48MB

Memory Internal

128MB

DISPLAY
Display Type

TFT LCD

Display Size

2.8 inches, 24.3 cm2 (~32.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density)

PLATFORM
CPU

1.0 GHz Cortex-A7

CPU

Cortex-A7

CAMERA
Main Camera

0.3 MP

Features Main

LED flash

Video Main

Unspecified

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

No

NFC

No

Radio

Wireless FM radio

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 8210 4G

Garancia e produktit

12 Muaj