SAPO ERDHI

Nokia Essential True Wireless Earphones E3310

1,990 L

 

Kufjet Nokia Essential E3110 ofrojnë një përvojë zhytëse audio me drejtuesin e tyre dinamik të rafinuar të fuqishëm 13 mm, duke ofruar tingull të pastër, të balancuar dhe bas të thellë mbresëlënës. Këto kufje ultra të lehta, me peshë vetëm 3,2 g secila, sigurojnë rehati gjatë përdorimit të zgjatur dhe janë krijuar për t’u përshtatur pa probleme me çdo stil jetese. Me veçori të tilla si Anulimi i Zhurmës Mjedisore për thirrje më të qarta, Bluetooth 5.1 për lidhje të qëndrueshme deri në 10 metra dhe jetëgjatësi baterie deri në 16 orë me kutinë elegante të karikimit, këto kufje janë perfekte për përdorim në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG3925-B Modeli: E3310 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

E3310

General
Wearing style

In-Ear

Ear coupling

Concha

Frequency response

20 Hz to 20KHz

Transducer principle

Dynamic driver

Transducer size

13mm

Sound pressure level(SPL)

102dB±3dB

Impedance

32 OHMS

Microphone principle

MEMS x 2

Ingress protection of the earduds

IP44

Bluetooth
Version

v5.1

Transmission frequency

2.402 GHz to 2.480 GHz

Profiles

HSP, HFP, AVRCP, A2DP

Codec

SBC

Effective Range

Up to 10m

Power
Power supply

Built-in Lithium rechargable batteries, 3.7V

Earphone Battery

30mAh

Case Battery

250mAh

Operating time

4hrs (music playback via A2DP) with rechargeable batteries of the earphones
16hrs with rechargeable battery of the charging case

Charging time

Earphones: approx. 1.5 hours
Charging case: approx. 1.5 hours

Weight
Earphone Weight

3.2g

Case Weight

27.6g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia Essential True Wireless Earphones E3310

1 x User Manual

1 x Charging cable