OCOM Handheld 1D Laser Barcode Scanner

2,490 L

 

Skanues barkodi me dizajn ergonomik. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Mac OS,Windows dhe Linux. I përshtatshëm për supermarkete, etj.

Ka stok

SKU: CNG2801-B Modeli: OCBS-LA16 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

OCBS-LA16

Color

Black

Material

ABS+PVC+PC

Light Source

Visible laser 650nm

Decoding Capability

UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, ISBN/ISSN, Code39, Code Bar, Interleaved / ITF 25, Industrial 25, Code 128, Code 93, Code 11, MSI/PIESSEY, UCC/EAN128

Interface

USB ,RS232 ,PS/2

Trigger Mode

Manual, Continuous scanning,  Auto Sensing

Transmission Speed

RS232 baudrate: 1200-19200

Scanning Width

Min 0.1mm(4mils)

Scanning Depth

2—9cm(0.1mm Width), 3—50cm(0.3mm Width)

Scanning Speed

200scans / sec

Scanning Distance

10-600mm Roll 60º, Pitch45º

Operating Temp.

-20ºC―50ºC

Storage Temp.

-20℃―60℃

Operating Humidity

0―95%

Storage Humidity

5%―95%

Power Supply

DC 5V±5%

Operating Current

50ma(Operating), 40ma(Stand By), 100ma(Max)

Quiescent Current

20mA

Shock Resistance

1.5m free fall on concrete surface

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OCOM Handheld 1D Laser Barcode Scanner