SAPO ERDHI

Omega Gel Mouse Pad with Wrist Support

990 L

 

Tapeti i mausit nga Omega është ideal për të mbajtur kyçin e dorës të relaksuar gjatë kohës që punoni ne kompjuter për të parandaluar lodhjen apo dhimbjen e tij. Mbushja prej xheli mundëson përshtatjen perfekte me çdo kyç dhe përmirëson suportin  ndaj mausit.

Ka stok

SKU: CNG4076-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Details

• Smooth Movements
• Ergonomic Design
• Ultra Comfort
• Anti Slippery
• Pad Filled With Gel
• Soft Finish
• Perfectly adapts to any wrist

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gel Mouse Pad