OnePlus 10 Pro

99,990 L

 

Përjetoni konfigurimin e kamerës së trefishtë të gjeneratës së re të bashkëzhvilluar me OnePlus dhe Hasselblad. Fuqizuar nga një sensor IMX789 i personalizuar, reduktim i përmirësuar i dridhjeve dhe diapazoni më i lartë dinamik ju mundësojnë të  kapni imazhe sipas imagjinatës suaj. Për perfeksionistët, modaliteti i përditësuar Hasselblad Pro kap 12-bit RAW në të tre kamerat e pasme me zgjidhjen e ngjyrave natyrale Hasselblad për celularë. Bateri me kapacitet 5000 mAh e cila suporton karikimin super të shpejtë 80W. Mjaftojnë vetëm 32 minuta që smartfoni juaj të shkoj nga 1% në 100%.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Volcanic Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163 x 73.9 x 8.6 mm (6.42 x 2.91 x 0.34 in)

Weight

201 g (7.09 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus), glass back (Gorilla Glass 5), aluminum frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 80W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

LTPO Fluid2 AMOLED

Display Size

6.7"

Display Resolution

1440 x 3216 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass Victus

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 730

CAMERA
Main Camera

Triple (48MP, 8MP, 50MP)

Triple Details

48 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.43", 1.12µm, multi-directional PDAF, Laser AF, OIS
8 MP, f/2.4, 77mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3.3x optical zoom
50 MP, f/2.2, 14mm, 150˚ (ultrawide), 1/2.76", 0.64µm, AF

Features Main

Hasselblad Color Calibration, Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama

Video Main

8K@24fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, Auto HDR, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.2, (wide), 1/2.74", 0.8µm

Features Selfie

Auto-HDR

Video Selfie

1080p@30fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE, aptX HD

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.1, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OnePlus 10 Pro

1 x 80W SUPERVOOC Power Adapter

1 x Type-C Cable

1 x Quick Start Guide

1 x Welcome Letter

1 x Safety Information

1 x Screen Protector (pre-applied)

1 x Protective Case

1 x SIM Tray Ejector

Garancia e produktit

24 Muaj