OnePlus Buds Pro

15,990 L17,990 L

 

Dëgjo të padëgjuarat! OnePlus Buds Pro hapin një botë të re të eksperiencës së të dëgjuarit me tinguj të mirëbalancuar, rehatinë e pakrahasueshme,  dhe me dizajn  të shkëlqyer.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Glossy White, Matte Black, Silver

Audio
Drivers

11 mm dynamic

Driver sensitivity

98 dB ± 3dB

Frequency response

20Hz – 20,000Hz

Noise Cancellation

Smart Adaptive Noise Cancellation

Water & Sweat Resistance
Earbuds

IP55

Bluetooth Specifications
Bluetooth

5.2

Supported Audio Format

SBC, AAC, LHDC

Wireless range

10 meters

Battery
Charging interface

Wired, USB Type-C
Wireless, Qi-certified

Playback with ANC ON

Up to 5 hours

Playback with ANC OFF

Up to 7 hours

Phone call

Up to 3 hours

Combined playback

Up to 28 hours (ANC ON), 38 hours (ANC OFF)

Warp charge

10 mins for 10 hours (charging case + earbuds combined)

Battery capacity
Per earbud

40 mAh

Charging case

520 mAh

Special Features

OnePlus Audio ID, Zen Mode Air

Dimension & Weight
Dimensions Earbuds

32mm*23.2mm

Weight Earbuds

4.35 g

Charging case dimension

60.1mm*49mm*24.9mm

Charging case weight

52 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of OnePlus Buds Pro earbuds

1 x  OnePlus Buds Pro charging case

1 x User guide

3 x Silicon eartips (S, M, L)

1 x USB Type-C charging cable