SAPO ERDHI

P9 Max Wireless Headphones

2,790 L

 

Këto kufje janë të pajisura me veçori të avancuara për të ofruar një përvojë superiore dëgjimi. Me reduktimin inteligjent të zhurmës, ato sigurojnë rehati afatgjatë pa shkaktuar asnjë shqetësim. Kufjet ofrojnë sinkronizim audio, duke ofruar thirrje ultra të qarta dhe cilësi të zërit HIFI. Kapaciteti i baterisë prej 400 mAh lejon përafërsisht 10 orë bateri, ndërsa çipi Bluetooth 5.1 siguron një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme për përvoja pa ndërprerje të muzikës dhe lojërave. Diametri i altoparlantit 40 mm riprodhon tingull të ekuilibruar dhe të detajuar. Kufjet janë të dizajnuara me materiale të qëndrueshme dhe optimale, duke i bërë ato të rehatshme për t’u mbajtur për periudha të gjata. Ato përmbajnë gjithashtu një mikrofon të integruar, mbështetje për kartën TF dhe funksione të tilla si ndërrimi i këngës, rregullimi i volumit dhe kontrolli i thirrjeve. Me një rreze transmetimi prej 10 metrash, këto kufje janë ideale për përdoruesit që kërkojnë komoditet, performancë dhe tingull të qartë.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

P9 Max

Color

Black, Green, Silver

Connection
Bluetooth

V5.1

Frequency

2.4GHZ-2.4835GHZ

Sensitivity

105±3db

Impedance Range

32 Ω

Transmission Distance

10-15 Meters Without Barriers

Battery
Battery Capacity

400 mAh

Music Playback Time

5-10 Hours

Charging Time

1-2hr

Features
Controls

On/Off, Play/Pause, Prev./Next, Volume-Up/Down

Foldable/Collapsible

Yes

TF card

Yes

Sweat Proof

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

168.6 x 187.3 x 83.4 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones

1 x Charging cable

1 x Quick Start Guide