GËZUAR FESTAT

P9 Plus Wireless Headphones

1,990 L

 

Me basin e fuqishëm te saj P9 sjell kufjet P9 Plus. Dizajni mbi vesh dhe me peshë të lehtë ofron komfort maksimal. Bluetooth 5.0, mundëson lidhje më të qëndrueshme dhe transmetim më të shpejtë. Mund ti shijoni gjithë ditën falë baterisë jetëgjatë, ose zgjeroni argëtimin tuaj përmes fishës së audios e cila është e shkëputshme.Zgjidhni ngjyrën që përshtatet me stilin tuaj dhe shijoni cilësinë e mrekullueshme të muzikës që P9 ofron.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

P9 Plus

Color

Black

General Specifications
Sweat Proof

Yes

Foldable/Collapsible

Yes

TF card

Yes

Bluetooth Version

Bluetooth V5.0

Frequency

20Hz-20KHZ

Sensitivity

105±3db

Impedance Range

32 Ω

Transmission Distance

10-15 Meters Without Barriers

Controls

On/Off, Play/Pause, Prev./Next, Volume-Up/Down

Battery Capacity

400 mAh

Music Playback Time

5-8 Hours

Charging Time

1-2hr

Dimensions

168.6 x 187.3 x 83.4 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones

1 x Charging cable

1 x Quick Start Guide