SAPO ERDHI

Payatu TV Ceiling Mount (32″-60″)

2,490 L

 

Dizajni modern i montimit të televizorit ju lejon të vendosni televizorin tuaj direkt në tavan. Kjo bën të mundur rregullimin e  nivelit të pjerrësisë dhe rrotullimit të mbajtësit edhe pas përfundimit të procesit të instalimit. Një zgjidhje e tillë është shumë e rëndësishme për dhoma të vogla për të mos zënë hapësirë.

Ka stok

SKU: DUN1808 Modeli: D02 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

Cold Rolled Steel

Screen size

60"

Maximum Load

50 kg

Mounting Type

Ceiling Mount

VESA Compatibility

400 x 400 mm

Safety Features
Locking Mechanism

Comes with a locking mechanism with a quick release function that securely holds your TV to the wall.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Payatu TV Mount