SAPO ERDHI

Payatu TV Wall Mount (14″-47″)

1,390 L

 

Dizajni modern i montimit të televizorit ju lejon të vendosni televizorin tuaj direkt në mur. Kjo bën të mundur rregullimin e  nivelit të pjerrësisë dhe rrotullimit të mbajtësit edhe pas përfundimit të procesit të instalimit. Një zgjidhje e tillë është shumë e rëndësishme për dhoma të vogla për të mos zënë hapësirë.

Ka stok

SKU: DUN1809 Modeli: CP303 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

High-Quality Steel

Screen size

47"

Wall Distance

6-38 cm

Maximum Load

30 kg

Mounting Type

Wall mount

VESA Compatibility

400 x 400 mm

Safety Features
Locking Mechanism

Comes with a locking mechanism with a quick release function that securely holds your TV to the wall.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Payatu TV Mount