Ofertë!
BEST DEALS

Payatu TV Wall Mount (26″-55″)

990 L

Kurseni: 500 L

Dizajni modern i montimit të televizorit ju lejon të vendosni televizorin tuaj direkt në mur. Kjo bën të mundur rregullimin e  nivelit të pjerrësisë dhe rrotullimit të mbajtësit edhe pas përfundimit të procesit të instalimit. Një zgjidhje e tillë është shumë e rëndësishme për dhoma të vogla për të mos zënë hapësirë.

Ka stok

SKU: DUN1806 Modeli: T51 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

High-Quality Steel

Screen size

55"

Wall Distance

24 mm

Maximum Load

50 kg

Mounting Type

Wall mount

VESA Compatibility

Fits VESA mounting patterns including 200x200mm (8"x8"), 400x400mm (16"x16"), 600x400mm (23.6"x16"), and similar patterns. Not compatible with 100x100mm.

Safety Features
Locking Mechanism

Comes with a locking mechanism with a quick release function that securely holds your TV to the wall.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Payatu TV Mount