SAPO ERDHI

PC Case Sharkoon RGB Slider

6,990 L

 

RGB Slider është një kasë kompakte dhe estetike. Edhe pse fokusohet në gjërat thelbesore ajo ka ende disa avantazhe për të ofruar, të cilat e dallojnë atë nga rastet e tjera. Kasa ka pika kryesore si paneli anësor i bërë nga xhami i temperuar, paneli I/O me dy porte USB 3.0 dhe shiriti LED RGB i integruar në panelin e përparmë. Nëse përdoret kontrolli manual i ngjyrave, shiriti mund të ndizet në 14 mënyra të ndryshme ndriçimi. Elementë shtesë ndriçimi mund të shtohen dhe personalizohen gjithashtu nëpërmjet kontrolluesit të integruar RGB. 

Ka stok

SKU: LMC20 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Form Factor

ATX

Expansion Slots

7

I/O

2 x USB 3.0
1 x USB 2.0
2 x Audio

MAX. DRIVE BAYS
3.5"

2

2.5"

5

FAN CONFIGURATION
Front Panel

3x 120 mm Fans (Optional)

Rear Panel

1x 120 mm fan (pre-Installed)

RGB COMPATIBILITY
Type

Addressable

Ports

2

Manual Control

14 Modes

Mainboard Compatibility

MSI Mystic Light Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready, ASRock Polychrome Sync

RGB pinout

5V-D-G & 5V-D-coded-G

COMPATIBILITY
Mainboard

Mini-ITX, Micro-ATX, ATX

Max. Length Graphics Cards

31.0/33.5 cm*

Max. Height CPU Cooler

15.7 cm

Max. Length PSU

17.5 cm

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

40.0 x 19.0 x 45.6 cm

Weight

4.85 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RGB Slider

1 x Accessory Set

1 x Manual