PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 24IAP7, 23.8″, 12GB, 512GB SSD, Core i5

99,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

• Intel® Core™ i5-1240P
• 12GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1740 Modeli: F0GH00EDRI Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Model

F0GH00EDRI

Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1240P

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base Clock 3,30 GHz
Max Boost Clock Up to 4.40 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

12

Memory & Storage
Ram

12GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2x DDR4 SO-DIMM slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 3.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x HDMI® 1.4
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

5.0MP

Audio
Speakers

3W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

90W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

7.03 kg

Dimensions

541.2 x 185.34 x 433.96 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj