Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

PC Lenovo AIO IdeaCentre 3 27IAP7, 27″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

109,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 27 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi.

• Intel® Core™ i5-1240P
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 27″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SAAB0650 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1240P

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base Clock 3,30 GHz
Max Boost Clock Up to 4.40 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

12

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2x DDR4 SO-DIMM slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

Bluetooth 5.0, M.2 card

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• 2x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 2
• 1x HDMI 1.4
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
• 1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

8.77 kg

Dimensions

613.1 x 200 x 472.91 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj