Ofertë!
SAPO ERDHI

PC Lenovo IdeaCentre AIO 5, 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

114,990 L

Kurseni: 25,000 L

:
:
:

Kompjuter Lenovo AIO Ideacentre 5 me ekran 23.8”, rezolucion 1920 x 1080 pixels, processor Intel® Core™ i5-13500H dhe kartë grafike Intel® Iris® Xe Graphics. Mundëson 16GB RAM dhe 512GB ROM. Me dizajn minimalist dhe performancë të shkëlqyer është kompjuteri që ju nevojitet qoftë në zyrë apo në shtëpi.

 

• Intel® Core™ i5-13500H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SAAB2300 Modeli: F0GR007QRI Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Color

Storm Grey

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-13500H

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.5 GHZ

PROCESSOR CACHE

18 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

12 Cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR5-5200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

v5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear Ports
• 1x USB-C 3.2 Gen 2
• 1x USB 2.0
• 1x USB 3.2 Gen 2
• 1x HDMI 2.1 TMDS
• 1x HDMI-in
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x Headphone / Microphone Combo Jack (3.5mm)
• 1x Mode Switcher
• 1x Power Connector

Left Ports
• 1x USB 3.2 Gen 1

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

5.0MP + IR

Audio
Speakers

JBL Stereo speakers, 5W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

180 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

541.2 x 187.57 x 433.38 mm

Weight

7.57 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj