Ofertë!
GËZUAR FESTAT

Picun B01S Wireless Headphone

990 L

Kurseni: 1,500 L

:
:
:

Bluetooth 5.3, mundëson lidhje më të qëndrueshme dhe transmetim më të shpejtë. Shumë të lehta dhe të rehatshme. Kanë zë cilësor,  plot bas dhe ju mundësojnë 25 orë dëgjimi muzike.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

B01S

Color

Black, Gray, White

SPECIFICATIONS
Drive Unit

40 mm

Frequency Response

20-20KHz

Impedance Range

up to 32 Ω

Sensitivity

108dB

Bluetooth

5.3V

Connection Distance

15 m

Transmission Delay

0.04s

Support Memory Card

Yes

Battery Life

25 Hours

Features

Lightweight
Foldable
Retractable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones