Picun Bluetooth Headphones B27

2,990 L

 

Tinguj me cilësi të lartë dhe të pastër. Mikrofon i integruar për një eksperiencë dëgjimi të përkryer. Kontrollo muzikën më thjeshtë se kurrë falë butonave që ndodhen në kufjet Picun B27.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Model

B27

Type

Over-ear

Bluetooth

V5.0

Play Time

58H~ 60H
(80% Vol.)

Latency

0.04s

Driver Unit

40mm

Compatible

Game console/ Mobile/ Laptop/ Desktop PC

Charging Time

1.5-2H

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Headset
1 x Manual