Picun Bluetooth Headphones B27

3,990 L

 

Tinguj me cilësi të lartë dhe të pastër. Mikrofon i integruar për një eksperiencë dëgjimi të përkryer. Kontrollo muzikën më thjeshtë se kurrë falë butonave që ndodhen në kufjet Picun B27.

Ka stok

SKU: CNG1150-RG Modeli: B27 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Rose Gold

Model

B27

GENERAL
BLUETOOTH VERSION

v5.0

BATTERY CAPACITY

1.000mAh

CHARGING VOLTAGE

DC 5V

WORKING VOLTAGE

3.1V-4.2V

CONNECTION DISTANCE

10m

Playtime

50 hours

STANDBY TIME

80 hours

CHARGING TIME

1.5-2 hours

PLUG

3.5mm three-section gold-plated stereo pin

MATERIAL

3.0mm soft braided wire

CABLE LENGTH

1.5M

SPEAKER
DRIVE UNIT

40mm

IMPEDANCE

Up to 32 Ω

DEVIATION

less than 3dB at 1KHz

DISTORTION

less than 3% at 1kHz 1mW

RATED POWER

50mV

MAXIMUM POWER

80mV

MICROPHONE
SENSITIVITY

-42 ± 3dB at 1KHz

OUTPUT IMPEDANCE

2.2KΩ (max) at 1KHz

CURRENT CONSUMPTION

200-500uA

FREQUENCY RESPONSE RANGE

20HZ – 20000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Headset
1 x Manual