PICUN Bluetooth Headphones B27

3,990 L

 

Bluetooth 5.0, mundeson lidhje me te qendrueshme dhe transmetim me te shpejte. Pershtaten pothuajse me cdo njeri. Shume te lehta dhe te rehatshme. Kan ze cilesor dhe plot bas, bateri 1000 mAh dhe ju mundesojne 50 ore degjimi muzik.

Ka stok

SKU: CNG1150-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Bluetooth version

Bluetooth 5.0

Battery capacity

1.000mAh

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Connection distance

10m

Talking time

50 hours

Music playing time

50 hours

Standby time

80 hours

Charging time

1.5-2 hours

Plug

3.5mm three-section gold-plated stereo pin

Material

Φ3.0mm soft braided wire

Cable length

1.5M ± 5%

SPEAKER
Drive unit

40mm overweight bass

Impedance

up to 32 Ω

Deviation

less than 3dB at 1KHz

Distortion

less than 3% at 1kHz 1mW

Rated power

50mV

Maximum power

80mV

MICROPHONE
Sensitivity

-42 ± 3dB at 1KHz

Output impedance

2.2KΩ (max) at 1KHz

Current consumption

200-500uA

Frequency response range

20HZ – 20000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x PICUN B27
  • 1 x Charging Cable
  • 1 x 3.5mm Cable
  • 1 x Security Card
  • 1 x Certificate of Qualification