OFERTA VETËM ONLINE

Picun Bluetooth Headphones B8

2,490 L

 

Tinguj me cilesi te larte dhe te paster. Mikrofon i integruar per nje eksperience degjimi te perkryer. Kontrollo muziken me thjeshte se kurre fale butonave qe ndodhen ne kufjet Picun B8.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Battery

Built-in 1000mAh

Standby time

40 h-80 h

Talk time

up to 40H

Application Scope

Aviation,DJ,Gaming,Sport,Running,Audiophile,Working

Bluetooth protocol

V5.0

Driver unit

50MM

Sensitivity

108

Charging Time

1.5-2H

Frequency response

20-20000HZ

External Memory

TF Card

Features

Extra Bass
Touch control design
Dynamic colorful LED light

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1* Bluetooth Headset
1* Charging Cable
1* Audio Cable
1* User Manual