Picun Bluetooth Headphones E3

2,100 L

 

Te lehta dhe rezistente ndaj goditjeve. Palosen dhe mbahen lehtesisht me vete. Limit zeri per te mbrojtur degjimin e femijeve tuaj sipas standarteve te Organizates Boterore te Shendetit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Dusty Pink

Bluetooth Version

5.0

Wearing Type

Head-mounted

Microphone

Yes

Sensitivity

93±3dB

Impedance

32Ω±15%

Plug Type

3.5mm

Charging Port

Type-C

Line Length

1.5M

Music Time

48 Hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim