PICUN Bluetooth Headphones P28X

2,990 L

 

Ze shume i paster dhe i kombinuar me shume bas. Deri ne 40 ore kohe perdorimi e pajisur me karikim te shpejte. Mund te kryeni telefonata me cilesi zeri HD. Te rehatshme dhe lidhje shume te shpejte me pajisjen tuaj. Perjetoni muziken njesoj si te jeni ne concert.

Ka stok

SKU: DUN754-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Battery

600mAh

Connectors

USB

Speaker

40mm

Working Time

About 60 Hours

Standby Time

120 Hours

Charging Time

2H

Music Time

12H

Microphone

Bulit-in Microphone

Material

ABS

Frequency

20Hz-20 KHz

Impedance

32Ω

Feature

Microphone, Noise Cancelling, EQ Sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim