Pleomax Battery Charger

1,000 L1,400 L

 

Karikues per bateri te rikarikueshme. Dy modele, me dy vende karikimi per modelet AA dhe AAA dhe modeli tjeter me 4 vende per karikim per modelet AA dhe AAA.

Model
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

SPC-200, SPC-300

Compatible Battery Model

AA, AAA

Charging Time

up to 20 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pleomax Battery Charger